Uitslagen & programma - https://patrijzen.nl

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
17 sep 09.00 Arnemuiden JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
17 sep 09.20 Luctor Heinkenszand JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
17 sep 09.40 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM RCS JO7-1 co -
24 sep 10.00 Zeelandia Middelburg JO7 Blauw SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
24 sep 10.20 Luctor Heinkenszand JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co 1-3
24 sep 10.40 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM RCS JO7-1 co -
01 okt 08.30 Nieuwland JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
01 okt 08.50 GPC Vlissingen JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
01 okt 09.10 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM RCS JO7-1 co -
08 okt 08.30 Arnemuiden JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
08 okt 09.10 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Zeelandia Middelburg JO7 Blauw co -
15 okt 09.00 Zeelandia Middelburg JO7 Blauw SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
15 okt 09.20 Luctor Heinkenszand JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
15 okt 09.40 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Nieuwland JO7-1 co -
05 nov 09.00 Luctor Heinkenszand JO7-2 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
05 nov 09.20 Wolfaartsdijk JO7-1JM SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
05 nov 09.40 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Kloetinge JO7-1 co -
12 nov 09.30 Yerseke JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
12 nov 09.50 Luctor Heinkenszand JO7-2 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
12 nov 10.10 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Kloetinge JO7-1 co -
19 nov 08.30 Kapelle JO7-2 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
19 nov 08.50 Yerseke JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
19 nov 09.10 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Kloetinge JO7-1 co -
26 nov 10.00 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Colijnsplaatse Boys JO7-1 co -
26 nov 10.20 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Kapelle JO7-3 co -
26 nov 10.40 Kloetinge JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
03 dec 09.00 Kloetinge JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co 1-0
03 dec 09.20 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Wolfaartsdijk JO7-1JM co -
03 dec 09.40 Colijnsplaatse Boys JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
10 dec 09.30 Yerseke JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
10 dec 09.50 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Kapelle JO7-2 co -
10 dec 10.10 Colijnsplaatse Boys JO7-1 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
21 jan 10.00 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM RCS JO7-2 co -
21 jan 10.20 Zeelandia Middelburg JO7 Rood SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
21 jan 10.40 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM VCK JO7-3 co -
28 jan 08.30 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Zeelandia Middelburg JO7 Rood co -
28 jan 08.50 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM RCS JO7-2 co -
28 jan 09.10 GPC Vlissingen JO7-3 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
04 feb 09.00 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM VCK JO7-4 co -
04 feb 09.20 SJO Serooskerke/Veere JO7-3 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
04 feb 09.40 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM VCK JO7-3 co -
11 feb 08.45 GPC Vlissingen JO7-3 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
11 feb 09.05 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Arnemuiden JO7-2 co -
11 feb 09.25 VCK JO7-3 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
04 mrt 09.45 GPC Vlissingen JO7-3 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
04 mrt 10.05 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM Arnemuiden JO7-2 co -
04 mrt 10.25 VCK JO7-4 SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO7-2JM co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!