Cookie beleid V.V. de Patrijzen

De website van V.V. de Patrijzen is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
02 sep 10.30 NOAD'67 MO17-1 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 0-4
09 sep 11.15 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ST SJO BDC/SKNWK MO17-1 co 2-1
16 sep 11.15 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ODIO MO17-1 co 7-2
23 sep 10.30 SC Welberg MO17-1 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 6-6
30 sep 11.15 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 Kogelvangers MO17-1 co 1-3
07 okt 11.00 MZC'11 MO17-1 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 5-3
28 okt 11.15 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 co 12-0
11 nov 11.00 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 Kloetinge MO17-3 co 19-1
29 nov 19.00 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 Nieuwland MO17-1 (9-tal) co 13-1
06 dec 19.00 ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-1 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 2-1
09 dec 10.30 Corn Boys MO17-1 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 1-0
13 dec 19.30 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ST Aardenburg/Sluis MO17-1 co 2-1
27 jan 11.00 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 VCK MO17-1 (9-tal) co 7-3
03 feb 11.45 Kloetinge MO17-3 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 0-10
24 feb 10.00 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ST Aardenburg/Sluis MO17-1 co 4-2
02 mrt 12.30 Nieuwland MO17-1 (9-tal) ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 1-6
09 mrt 10.00 ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-1 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 2-1
16 mrt 10.00 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 co 3-0
23 mrt 10.00 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 Nieuwland MO17-1 (9-tal) co 11-0
30 mrt 10.30 Corn Boys MO17-1 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 3-2
06 apr 10.30 ST Aardenburg/Sluis MO17-1 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 5-1
13 apr 11.00 ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 1-8
08 mei 19.15 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-1 co 1-3
11 mei 10.00 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 Corn Boys MO17-1 co 4-5
18 mei 12.30 VCK MO17-1 (9-tal) ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 co 3-8
25 mei 10.00 ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 Kloetinge MO17-3 co 5-0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!